Ahojte 

Po "krátkej" :) odmlke som sa opäť dostal k tomu, že vám napíšem zopár riadkov. Síce sa nám nová sezóna už začala - máme za sebou prvý tohtoročný pretek v Žiline, ale ako sa hovorí , radšej neskoro ako nikdy . Zverejňujem v sekcii "Kalendár akcií" kalendár akcií na rok  2015. Teším sa , že som pri vode začal vídavať nové tváre a veľmi ma teší účasť našich nových kamarátov z Čiech. Takisto som bol tohto roku účastný jedného preteku v Olomouci . Chcel by som týmto poďakovať jeho účastníkom a hlavne usporiadateľom  za super atmosféru - cítil som sa tam ako doma. Najbližšie sa streteme v Piešťanoch -čoskoro sa tu objaví aj pozvánka (heď ako ju spravím :) . Opäť mám sľúbenú aj účasť kamarátov z Čiech takže budeme znovu závodiť medzinárodne . Aby ste sa mali na čo tešiť, mám pre vás pripravené aj malé prekvapenie ktoré si zatiaľ nechám pre seba - inak by to už nebolo prekvapenie :) . 

Tak zatiaľ to bude odo mňa všetko.  

 

Teším sa na Vás pri vode 

Miloš 

Slovensko oficiálnym členom Medzinárodnej asociácie Micro Magic 

S potešením Vám oznamujem, že vďaka snahe Jozefa Jankoviča ale hlavne V ás všetkých, s ktorými sa stretávame pri vode, sa od budúceho roka Slovenský Micro Magic stáva oficiálnym členom Medzinárodnej asociácie rádiom ovládaných plachetníc triedy Micro Magic . 

Okrem iného nám to prináša aj dve štartovné miesta na budúcoročných Majstrovstvách Európy 2014, ktoré sa uskutočnia v mestečku Los Nietos v Španielsku. 

U nás sú zatiaľ plánované 4 preteky tak ako tento rok Žilina, Piešťany, Ružomberok - Hrabov a Košice. A keď sa podarí, tak ich bude aj viac. Čomu by som sa osobne veľmi tešil. O dátume konania jednotlivých pretekov Vás budeme včas informovať a dúfam, že sa s Vami budúci rok opäť stretnem pri vode.. Bol by som rád, keby tam uvidím aj nejaké nové tváre , veď uznajte , čím viac lodí , tým väčšia zábava :)

Zatial odo mňa všetko , s pozdravom Miloš.